Μαραθώνιοι

& Έκτακτες ομάδες

Χριστούγεννα

& Πρωτοχρονιά

2023-2024

Επιλέξτε απευθείας πατώντας την ομάδα που σας ενδιαφέρει
η ”Σκρολάρετε”
για να τις δείτε όλες.

ΔΩΜΑΤΙΑ

ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΕΣ ZOOM

Καλαμαριά Δωμάτιο

- Κυριακή 24/12 -

00:00 όσο πάει.

- Κυριακή 31/12 -

00:00 όσο πάει.

Πάτρα Δωμάτιο

Η ομάδα στεγάζεται στο Πνευματικό Κέντρο
Ι. Ν. Αγίας Σοφίας (Δοϊράνης 9)

- Κυριακή 24/12 -

20:30 – 22:00

- Δευτέρα 25/12 -

20:30 – 22:00

- Κυριακή 31/12 -

19:00 – 20:30

- Δευτέρα 01/01 -

19:00 – 20:30

Πετράλωνα Δωμάτιο

- Σάββατο 23/12 -

11:30 – 13:00 Τακτική ομάδα
14:00 – 15:30 Ηλίας Σ (Κ)
16:00 -17:30 Ρομπέρτο (Α)
18:00 – 19:30 Γιώργος krav (Α)
20:30 – 22:00 Τακτική ομάδα

- Κυριακή 24/12 -

11:30 – 13:00 Τακτική ομάδα
14:00 – 15:30
Ρόντζερ (Α)

16:00 -17:30 Αντρέας D. (Κ)
18:00 – 19:30 Νίκος big (Κ)
20:30 – 22:00 Τακτική ομάδα
22:00 – 12:00 PARTY 🎄🥳
12:30 – 02:00 Δημήτρης Ν. (Κ)

- Δευτέρα 25/12 -

11:30 – 13:00 Τακτική ομάδα
14:00 – 15:30 Γιώργος Γεο (Κ)
16:00 -17:30 Θεανώ (Κ)
18:00 – 19:30
Δημήτρης Κυζ (Κ)
20:30 – 22:00 Τακτική ομάδα

- Τρίτη 26/12 -

11:30 – 13:00 Τακτική ομάδα
14:00 – 15:30
Γιώργος εξάρχεια (Κ)

16:00 -17:30 Τατιάνα (Α)
18:00 – 19:30 Σταύρος (Κ)
20:30 – 22:00 Τακτική ομάδα

- Τετάρτη 27/12 -

11:30 – 13:00 Τακτική ομάδα
14:00 – 15:30
Γιώργος (Κ)

16:00 -17:30 Κατερίνα Β (Α)
18:00 – 19:30 Βασίλης Άλιμος (Α)
20:30 – 22:00 Τακτική ομάδα

- Πέμπτη 28/12 -

11:30 – 13:00 Τακτική ομάδα
14:00 – 15:30
Κώστας Π (Α)

16:00 -17:30 Άρης (Α)
18:00 – 19:30 Νώντας (Κ)
20:30 – 22:00 Τακτική ομάδα

- Παρασκευή 29/12 -

11:30 – 13:00 Τακτική ομάδα
14:00 – 15:30
Ντίνος (Κ)

16:00 -17:30 Αλίκη (Κ)
18:00 – 19:30 Τακτική ομάδα
20:30 – 22:00 Τακτική ομάδα

- Σάββατο 30/12 -

11:30 – 13:00 Τακτική ομάδα
14:00 – 15:30
Ανδρέας Π (Κ)

16:00 -17:30 Mιχάλης Ξεν (Κ)
18:00 – 19:30 Κατερίνα Δ (Κ)
20:30 – 22:00 Τακτική ομάδα

- Κυριακή 31/12 -

11:30 – 13:00 Τακτική ομάδα
14:00 – 15:30 
Σωτήρης Λέχαιο (Α)

16:00 -17:30 Γιάννης Βακ (Κ)
18:00 – 19:30 Χρήστος Περ (Κ)
20:30 – 22:00 Τακτική ομάδα
22:00 – 12:00 PARTY 🎄🥳
12:30 – 02:00 Μάγδα (Κ)

- Δευτέρα 01/01 -

11:30 – 13:00 Τακτική ομάδα
14:00 – 15:30 Γρηγόρης Κ. (Κ)
16:00 -17:30 Νίκος Καλλ (Κ)

18:00 – 19:30 Μαρίνος (Κ)
20:30 – 22:00 Τακτική ομάδα

- Τρίτη 02/01 -

11:30 – 13:00 Τακτική ομάδα
14:00 – 15:30 Νίκος Βύρωνα (Α)
16:00 -17:30 Κώστας Ο. (Κ)
18:00 – 19:30
Δημήτρης Λ. (Κ)
20:30 – 22:00 Τακτική ομάδα

- Τετάρτη 03/01 -

11:30 – 13:00 Τακτική ομάδα
14:00 – 15:30 Ιάκωβος (Α)
16:00 -17:30 Μενέλαος (Α)

18:00 – 19:30 Ρωμύλος (Α)
20:30 – 22:00 Τακτική ομάδα

- Πέμπτη 04/01 -

11:30 – 13:00 Τακτική ομάδα
14:00 – 15:30 Ιωάννης ΧΤ (Κ)
16:00 -17:30 Στεφανία Παπ (Κ)
18:00 – 19:30 Αγγελική Παπ (Κ)
20:30 – 22:00 Τακτική ομάδα

- Παρασκευή 05/01 -

11:30 – 13:00 Τακτική ομάδα
14:00 – 15:30 Κώστας Α. (Κ)
16:00 -17:30 Γιάννης Π. (Κ)

18:00 – 19:30 Τακτική ομάδα
20:30 – 22:00 Τακτική ομάδα

- Σάββατο 06/01 -

11:30 – 13:00 Τακτική ομάδα
14:00 – 15:30 Kωνσταντίνος Γ. (Κ)

16:00 -17:30 Μιχάλης Ξεν (Κ)
18:00 – 19:30
Λήδα (Κ)
20:30 – 22:00 Τακτική ομάδα

Γιαννιτσών (Θεσσαλονίκη) Δωμάτιο

- Κυριακή 24/12 -

12:00-13:30
14:00-15:30
16:00-17:30
18:00-19:30
20:00-21:30
22:00-23:30
00:00 όσο πάει.

- Δευτέρα 25/12 -

12:00-13:30
14:00-15:30
16:00-17:30
18:00-19:30

- Τρίτη 26/12 -

12:00-13:30
14:00-15:30
16:00-17:30
18:00-19:30
20:00-21:30
22:00-23:30

- Σάββατο 30/12 -

12:00-13:30
14:00-15:30
16:00-17:30
18:00-19:30
20:00-21:30
22:00-23:30

-Κυριακή 31/12 -

12:00-13:30
14:00-15:30
16:00-17:30
18:00-19:30
20:00-21:30
22:00-23:30
00:00 όσο πάει.

- Δευτέρα 01/01 -

12:00-13:30
14:00-15:30
16:00-17:30
18:00-19:30
20:00-21:30
22:00-23:30

Λαοδηγήτρια Δωμάτιο

Προσεχώς θα προστεθούν και οι
μαραθώνιοι της πρωτοχρονιάς

- Σάββατο 23/12 -

12:00 – 13:30
17:00 – 18:30
21:30 – 23:00

- Κυριακή 24/12 -

12:00-13:30
16:00 – 17:30
22:00-23:30

- Δευτέρα 25/12 -

12:00 – 13:30
19:30 – 21:00
21:30 – 23:00

Recovery Greece Διαδικτυακές ΖΟΟΜ

Καθημερινά θα προστίθενται
νέες ομάδες και ώρες.

- Κυριακή 24/12 -

11:30 Θοδωρής Κατ. – Aγγέλα Κ
13:30
Αντώνιος – Aγγέλα Κ
15:30
Κατερίνα – Ζακ – Δώρα
19:30 Γιώργος Λευκάδα – Άννα

21:30 Τακτική ομάδα
23:30 Τακτική ομάδα

- Δευτέρα 25/12 -

11:30 Βill 67 – Εύη
15:30
Κώστας – Δημήτρης Α

19:30 Νίκος Carlos – Γιαννης Β.
23:00 Τακτική ομάδα
01:30 Eno

- Τρίτη 26/12 -

15:30 Σταυρούλα
17:30 Γρηγόρης – Κατερίνα Ζ.
21:30 Τακτική ομάδα
23:30 Άννα – Danis

- Κυριακή 31/12 -


11:30
Παντελής
13:30 
Εύη – Νίκος Κ.
15:30
Θοδωρής – Γρηγόρης
17:30 Ενο – Aγγέλα 

21:30 Τακτική ομάδα
23:30 Τακτική ομάδα
01:30 Αγγέλα K. – Αννα Α.

- Δευτέρα 01/01 -

11:30 Jacob – Εύη
13:30
Σταύρος θες.
17:30
Χρύσα

19:30 Γιάννης Β – Νίκος Carlos
23:00 Τακτική ομάδα
01:30 Δημήτρης Μ.

- Τρίτη 02/01 -

11:30 Bill 67
17:30
 Ζωή – Εύη
19:30
 Δημήτρης Α.
21:30 Τακτική ομάδα
01:30 Ιωάννης XT-550